środa, 29 kwietnia 2015

Szyć, pleść, czy wiosnę podziwiać

       Wiosna mnie onieśmiela, bo czy może być coś piękniejszego od corocznych narodzin. Pękających pąków tulipanów, pierwszych zielonych liści brzozy czy kwiatów magnoli. Czym jest więc to co tworzą ludzkie ręce w porównaniu z cudem jaki przychodzi  nam oglądać każdego dnia wiosny. Czy wypada pokazywać w takie dni swoje liche wytwory... ech wiosna....
      Tak więc z nieśmiałością prezentuje owoce swojej pracy, kolejną lalkę i kosz na spinacze. (mam dużo spinaczy) to dla wszystkich tych co będą się podśmiewać.A po za tym wiosna :)

Do miłego :)

9 komentarzy:

 1. Obie rzeczy superanckie!. Koszyk świetny, a lala trochę zmartwiona, pewnie wolałaby nieco weselszą sukienkę na wiosnę. Coraz lepsze te lale robisz. To ogromnie dużo pracy przy takiej lali. Czekam aż mnie nieco mniej będą bolały palce i pewnie wtedy spróbuję jakąś małą "gałgankę" zrobić- tak dla draki.
  Najmilszego;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna wiosna. Lalka wyszła świetnie a z doświadczenia wiem, że takie kosze mogą mieć wszelakie zastosowania;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lala super, a taki kosz oj przydałby się. Jakie piękne kwiaty, a ta magnolia:):):):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale rasjko! Napatrzeć się nie mogę na Twój ogród, jest pieknie i kolorow!


  A jeśli chodzi o lalę to jest zdumiewająca, patrząc na jej twarz wydaje mi się, że widzę ludzka twarz, jesteś niesamwicie zdolna. Oczy od niej oderwać nie mogę!

  p.s. ja też kocham wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Asieńko robisz ekspresowe postępy - co lala to lepsza! Ale czego się innego spodziewać po kobiecie która czego się nie dotknie wychodzi przecudnie :) Co do wiosny - są mistrzowie przy których wypada jedynie z pokorą pochylić głowę - pisząc o corocznych narodzinach pięknie ujęłaś w słowa najprawdziwszą prawdę. Absolutnie czuję tak samo jak ty! :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudna laleczka i kosz, śmiało możesz konkurować z wiosną :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj, ta lalka to dzieło sztuki! Jestem zachwycona szczerze ;)) Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 8. Szyć, pleść i wiosnę podziwiać! Laleczka cudna, chociaż... wolałabym, żeby była w wersji chociaż nieco uśmiechniętej :)
  Kosz na spinacze ma super kształt i fajne zamknięcie!
  Wiosna budzi się pięknie...... piękna fotorelacja :)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że chcecie pozostawić ślad swoich odwiedzin w postaci komentarza, każdy z nich traktuję jak wyróżnienie bo zechcieliście poświęcić swój czas i energię by go napisać.