poniedziałek, 23 grudnia 2013

Ile Was w ten piękny czas:))

Rymowanka częstochowska ale nie w tym rzecz. Chodzę po domu dekoruję i  przymierzam wszystkie skarby z tego i ubiegłego roku i powiem Wam, że z ogromną przyjemnością biorę do ręki wszystkie po kolei i ciepło się na serduchu robi bo tu kartka od Ewkiki tam od Janeczki a zeszłoroczne frywolitki od Janeczki wyjęłam z dekoracjami świątecznymi i tak się ucieszyłam jakbym je dopiero dostała.


Fajnie jest wyciągnąć takie pudło skarbów sięgam kolejne zawiniątko a tu bombka od Trili co ją dostałam w ubiegłym roku i szopka zrobiona przez Jutkę a przecież Wasza pamięć i życzliwość w tym, roku również wzbogaciła moje zasoby.  Cheniutkową kartkę oprawiłam po prostu w ramkę tak mi się spodobała powiększyła się też kolekcja moich woreczków z lawendą ale docenić może je tylko ten kto choć raz jeden miał je w dłoni.

Powiesiłam już w oknie Kasi z Ceramicznego Kamienia dzwoneczki są tak urocze że zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia:))) Grudzień od początku był pełen niespodzianek jeszcze przed mikołajkami dostałam od Margo upominek. Znak zodiaku wykonany nieznaną mi techniką. Ale czy nie jest piękny?


Same widzicie w jak dużym stopniu wypełniacie mój dom, ile dobrej energii krąży wokół mnie  i czy to nie jest najpiękniejsze przesłanie świąteczne. Przecież w każdej rzeczy którą od Was dostałam jest cząstka serca. Za co serdecznie dziękuję.
Nawet świeczniki dostały skrzydeł:) a Leoś nie może wyjść ze zdumienia na widok kolejnych otwieranych przesyłek.
Do jutra:)