środa, 31 lipca 2013

Wspominki

Dawno nie miałam tak bogatego w spotkania czasu, nie wiem jak Wam, mnie takie spotkania bardzo wzbogacają, każdy z nas jest inny ma inne wyobrażenia, odczucia, wizje, nawet inaczej postrzega te same rzeczy. A czas spędzony na rozmowie jest jak garniec pełen miodu, który w miarę opróżniania smakuje coraz bardziej. Spotkania się kończą, czasem owocują dłuższymi przyjaźniami bo okazuje się że niedosyt jaki po nich zostaje, powoduje tęsknoty za kolejnymi. Mam w tym naszym świecie kilka takich przyjaźni, (Wy zapewne też), którymi się delektuje, które otwierają mi oczy i pozwalają zobaczyć więcej, do których można zadzwonić i wysłuchają, pomogą, a to wcale nie jest powszechne w dzisiejszych czasach. To by było na tyle jeśli chodzi o spotkania, może nie do końca, bo przede mną jeszcze jedno wielokrotnie odkładane bo coś akurat na drodze stawało więc też oczekiwane bardzo.
A ze wspomnień... tyle śladów na ziemi i wodzie i wokół.
Spacer ze Snowką moją kochaną.
Wieczory z Małgosią i jej  podarunek, serdecznie wszystkich zapraszam do odwiedzenia bloga Małgosi, Każdy znajdzie u niej coś dla siebie, motto Małgorzaty jeśli coś zostało wykonane prze człowieka to ja muszę spróbować to zrobić,  najczęściej się udaję zresztą zobaczcie sami TU


A żeby wprowadzić odrobinę uśmiechu do tego sentymentalnego postu pokażę Wam jaki mi się śmieszny zakup trafił na targu.
Jak pan może panie pomidorze!Z profilu prezentuje się zacnie od przodu nasuwa raczej niesmaczne skojarzenia, pozdrawiam wszystkich serdecznie witam nowych gości i do miłego. Uciekam na kilka dni na Podlasie:)))