czwartek, 18 lipca 2013

Po przewrwie

Witam wszystkich po przerwie, musiałam troszkę odpocząć jako że ostatnie dwa tygodnie, to był czas wytężonej pracy, krótki wpis informacyjny dotyczący wernisażu bez odwiedzin na Waszych blogach od dłuższego czasu pewnie pozostawia niedosyt. Mam nadzieję że mi wybaczycie ale postaram się przynajmniej teraz zajrzeć tu i ówdzie żeby nacieszyć oczy tym co przez ten czas popełniłyście:) Nie wszystkie przedmioty które przygotowałam zostały uwiecznione ale to co zdołałam uchwycić chciałbym Wam pokazać.

Nie lubię w tak krótkim czasie robić tylu rzeczy, brak czasu wymusza pewne ograniczenia, wpędza w pewne schematy, więc nie ze wszystkiego jestem zadowolona, trudno, impreza się odbyła pogoda w miarę dopisała a teraz życie toczy się dalej. Wcale nie leniwie i sielsko:)


Pozostają wspomnienia i czekają kolejne wyzwania więc uśmiecham się do Was serdecznie licząc że całkiem o mnie nie zapomnieliście, a wszystkich którzy mieli by życzenie obejrzeć zdjęcia z pleneru odsyłam do galerii  Rudno 2013 Pozdrawiam i do miłego.