czwartek, 11 kwietnia 2013

Długo będzie:)

Długo, ale nie dla tego że będę się rozpisywać choć pewnie tego nie uniknę:) wpadłam w szyciowe tarapaty, nie mogę spać bo już mam tyle planów i pomysłów, tylko jak je pogodzić z życiem? To dość zabawna sytuacja bo M z zaciekawieniem przygląda się moim zmaganiom tu i ówdzie podsuwając pomysł i podgląda z ciekawością  moje szyjątka. Żeby dalej nie nudzić Was zbędnymi opowieściami pokażę co tym razem uszyłam, wykleiłam i co tu dużo mówić nacudowałam:)))

Wersja skrócona dla niecierpliwych wygląda tak:


Bardzo trudno jest robić zdjęcie czarnej torbie zwłaszcza jak jej częścią jest błyszcząca płyta winylowa:)
ale jak ktoś ma ochotę to mam też wersję oryginalną.

Nieźle się napracowałam jak to przy takich prototypowych rozwiązaniach już dzisiaj wiem że płyta lepiej wygląda na jaśniejszym tle, ale jeszcze dwie płyty  leżą więc nie powiedziane że nie doczekają się wersji blue:) albo white. ciekawa jestem co o tym pomyśle sądzicie:))
 Chciałam się też pochwalić wygranym candy, po pierwsze że wygrałam drugi raz w życiu a po drugie cukieras jet prawdziwie cudowny Agnieszka z bloga Niebieskości i inne była autorką tej zabawy.Jest  też malarką tych aniołów, niestety brak czasu powoduję że rzadko publikuje na swoim blogu Za to pracę możecie ocenić sami. Piękne prawda zwłaszcza dla wariata co zbiera i robi aniołki anioły we wszelkich postaciach:) Agnieszko bardzo mi miło że to akurat do mnie trafiły i teraz mogę je podziwiać każdego dnia:)

Będąc w temacie różnych prezentów i podarunków dostałam jeszcze jeden bardzo bliski memu sercuNa razie nic więcej nie napiszę, haft miałam oprawić w ramkę ale jak to zwykle bywa żadna w domu nie trzyma wymiarów:))) może uszyję mu ramkę, piękny prawda? wtedy poświęcę im więcej czasu i opisu bo na to zasługuje.

Pożegnam Was serduszkiem z łepetynką które powędrowało do Anity. Dzisiaj powinno dolecieć więc pokazuję:)


Jeśli udało wam się dotrzeć do końca to szczerze Wam gratuluje, ja się zmęczyłam tym pisaniem. No cóż chyba idę na urlop blogowy:) będę do Was zaglądać jak mi się uda. Do miłego