niedziela, 24 marca 2013

309 Palmowa niedziela

Zimno aż w uszach piszczy, śnieg nadal zalega a ja na przekór aurze kwieciście i świątecznie bo to już ostatni tydzień przygotowań. W piątak przy okazji trafiłam do IKEI i zakochałam się w białych dzwonkach stąd ich zdjęcia:)))


 Pojawiły się też nowe wzory pudeł, wreszcie pomyśleli i o mnie bardzo mi pasują te nowe motywy:))) są też różowe w białe grochy jak ktoś lubi :)

   Tak naprawdę to trenuję robienie zdjęć i szukam jakiegoś aparatu fotograficznego, który mnie nie zrujnuje ale będzie robił przyzwoite zdjęcia. Wiem że oprócz aparatu musi być coś jeszcze, no i z tym chyba będzie gorzej bo to są sprawy wrodzone, albo się ma intuicję fotograficzną albo nie i ja należę do tej drugiej grupy. Bardzo bym chciała żeby zdjęcia zamieszczane na blogu (i nie tylko) nie raniły swoją jakością. Może macie jakieś przemyślenia w tej kwestii , jak wybrać aparat który będzie odpowiedni dla takiego laika, szczerze mówiąc myślałam o lustrzance ale ceny mnie zwalają z nóg. Używaną bym kupiła ale się boję, no i tak w kółko. Mam na stanie starego Nikona, taki zwykły pstrykacz czasem nawet uda się zrobić jakieś zdjęcie ale to naprawdę przypadkiem.

    Życzę Wam miłego tygodnia chociaż zdaję sobie sprawę że  będzie bardzo pracowity, dziękuję pięknie za życzenia i witam nowych gości, do miłego