wtorek, 19 marca 2013

Nowa szata i...

Ładnie się zrobiło na moim blogu, prawda? Specjalną szatę graficzną przygotowała Alicja z bloga Alice Creations, sama jeszcze nie mogę się napatrzyć i nacieszyć. Mam nadzieję że wam też będzie milej do mnie teraz zaglądać. Zbierałam się na odwagę od jakiegoś czasu podglądając jakie metamorfozy przechodzi blog  Ani. Teraz sama mogę się cieszyć tym co Ala stworzyła, Alu bardzo dziękuję.
 Trochę miałam stracha, bo Ala w zamian poprosiła  tylko o zawieszkę z poprzedniego posta, a jak zajrzycie do niej to zobaczycie jakie ładne rzeczy sama robi więc stres duży, wysoko postawiona poprzeczka. Mogę i Wam pokazać co wyślę bo już zdjęcia  pokazałam prosząc o akceptacje, trochę się bowiem bałam że mogą się moje tworki nie spodobać. Chyba się udało.:))))
Wcześniej uszyłam też kolejne kuraki trochę zmodyfikowane, muszę przyznać że je polubiłam są takie radosne, zagadka dla Was który to kurak a która kurka?

22 lutego minie 3 lata jak z Wami jestem w tym blogowym świecie, z nostalgią czytam stare posty i zdumiona jestem jak wiele się przez te trzy lata zmieniło.
Trzeba by pomyśleć o jakiejś rozdawajce w związku z tym, prawda,? ale przed świętami nie dam rady więc pewnie trochę po świętach jakieś drobiazgi  dla Was przygotuję, na razie życzę wam ciepła i dni bez śniegu o ile to w ogóle możliwe. Do miłego