sobota, 20 października 2012

Jesienne pudełko na herbatę i takie tam różności

Masa porcelanowa wessała mnie do reszty,gdzieś tam dosychają główki kolejnych aniołków i anieliczek, a w międzyczasie zrobiłam jesienne pudełko na herbatę, napis to oczywiście masa porcelanowa.
Zachwyca mnie widok za oknem dlatego zdjęcia w jesiennej scenerii.
Śmieszne te literki troszkę jak powycinane precelki, M ma ostatnio niezły ubaw, zagląda do mojej pracowni i pyta dzisiaj na obiad mamy aniołki, podkładki czy pudełka? Na szczęście z uśmiechem od ucha do ucha.Wiem, wiem przesadzać nie można, wiec dzisiaj się oddaje pracom domowym jak już tylko zamieszczę tego posta, żeby nie podpaść domownikom muszę o nich troszkę zadbać.
Ale muszę Wam też pokazać pierwsze malowane ręcznie podkładki, zaczęłam od takich maleństw, mam nadzieję, że malujące dziewczyny bardzo mnie nie wyśmieją, ale szczerze powiem liczę na konstruktywną krytykę, to moje pierwsze malowanki więc będę wdzięczna za szczerą ocenę.

Jeszcze mam do wszystkich prośbę, na starociach za 10 zł kupiłam takie cuda jakby ktoś miał bądź znalazł korek albo pompkę i chciał się ich pozbyć proszę o kontakt. Jak się nie uda to trudno i tak się z nich cieszę.


Pozdrawiam wszystkich serdecznie, witam nowych gości którzy zechcieli na chwilę się zatrzymać i życzę miłego weekendu.
Słońce podobno gwarantowane:) i ciepełko też.