środa, 3 października 2012

Czas na rozdawajkę jesienną

Mam potrzebę podziękowania wszystkim którzy do mnie zaglądają, czasem zostawią ślad swojej obecności ale nie tylko, wiem że sporo zagląda nie pisząc komentarzy , miło mi będzie Was poznać  i móc odwiedzać miejsca w których pokazujecie co robicie.
Tak więc bez zbędnej pisaniny ogłaszam rozdawajkę na ogólnie przyjętych zasadach:
komentarz pod postem, banerek na swoim blogu , lub fb z informacją o rozdawajce, ewentualnie link do miejsca gdzie zamieściliście informację.
Zobaczymy jak się sprawy potoczą prezentuję to co już przygotowałam (co prawda jeszcze nie dokończone), ale nie jest powiedziane że nie będzie jeszcze niespodzianki wszak biżuterię też robię, życzę więc miłej zabawy.
Zakończenie 25 listopada w dniu moich urodzin.
Banerki wedle uznania, są dwa, co kto woli,
dwa drobiazgi utrzymane w tym samym stylu, etui na okulary i kosmetyczka lub kopertówka a może etui na jakieś intymne przydasie. A może opakowanie do niespodzianki jaką zamierzam jeszcze przygotować :)
Większe zdjęcia dla pooglądania

Do tych słodkości dorzucam tą parkę, mam nadzieję że sprawi Wam trochę radości


Muszę Wam jeszcze się pochwalić, nie dawno od koleżanki  (niektórzy Manię znają) dostałam roślinę dość niezwykłą, miała już pąki więc nie chciałam jej przesadzać do innej doniczki a ona w zamian  odwdzięczyła mi się takim kwiatem. Nie znam tej rośliny jeśli ktoś wie jak się nazywa  i jak ją pielęgnować to proszę o informację. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie miło mi będzie jeśli dołączycie do stałych  gości, do miłego.