środa, 15 sierpnia 2012

Moje przeróbki cd

Jak się powiedziało "a" trzeba powiedzieć "b", nie myślałam że tyle dylematów przyjdzie mi rozwiązać, krok po kroku przybywa elementów nowego wystroju, stolik, komoda, nowe dekoracje. Pokażę co już udało mi się zrobić żebyście nie pomyślały ( żaden facet nigdy nie zostawił śladu swojej obecności więc chyba mam prawo pisać w tej formie) że się całkiem lenie.
pobieliłam i przetarłam mosiężny talerz na którym ustawiłam świece, jeszcze mi czegoś w tej kompozycji brakuje ale nie potrafię powiedzieć czego.
druga dekoracja to bombka styropianowa, oklejona porostami znalezionymi w lesie, na której wkomponowałam róże zrobione z resztek materiału użytego do tapicerowania krzeseł, całość umieściłam w miseczce, którą dostałam od Bronki.


 Jakiś czas temu córka przywiozła mi z Paryża fajne podkładki, dokumentują budowę wieży Eiffla bardzo je lubię, świetnie wpisały się w klimat mojego kącika.

I kilka drobiazgów zakupionych na targu staroci, lusterko za symboliczne 20 zł, dzbanek z mlecznikiem i cukierniczką  i klosz do którego dorobiłam uchwyt z końcówki od karnisza, wszystko za grosze, tym większa uciecha.

Wiem że jeszcze jakieś drobiazgi by się przydały, ale przecież nikt nie powiedział że to już koniec.Ciekawi mnie wasza opina co do moich szarych tematów.
Miło mi że do mnie zaglądacie, pozdrawiam zatem wszystkich bardzo serdecznie. Do miłego

Losowanie

Zdałam się na maszynę, policzyłam chętnych którzy się zapisali i spełnili warunki, są obserwatorami i zdążyli się wpisać do końca wczorajszego dnia, Magdo z pewnością będę urządzała rozdawajkę dla szerszego grona, więc zapraszam zaglądaj, Edytko do następnego razu.

Niestety RANDOM postanowił że nie będzie współpracował, wylosowany nr to 11


Żeby nie przeciągać, jak dobrze policzyłam wypadło na KEJTI, gratuluję i proszę o adresik na maila.
Wszystkim życzę miłego świątecznego dnia, pozdrawiam