poniedziałek, 16 lipca 2012

Dziękuję !

Dziękuję Pani Prezes  Monice Gawrylak z fundacji BYĆ WIĘCEJ, która zaprosiła mnie na tą wspaniałą imprezę pod hasłem  "dla kultury i rozwoju osobistego". Zarówno ja jak i zaproszeni prze mnie goście byliśmy pod wrażeniem tego przedsięwzięcia, ogromu pracy, atmosfery i życzliwości ze strony gospodarzy, który udostępnili swój dom i przepiękny ogród, goszcząc w nich wystawców i odwiedzających.
Nie bardzo wiedziałam czego  się spodziewać, pełna obaw i stresu wyruszyłam w niedzielny poranek do Rudna i chyba nikogo nie zdziwi że nic więcej nie napiszę na ten temat, zapraszam na fotorelację. 
Było wspaniale!!!
Bardzo dużo zdjęć :)
W czasie koncertu
A dalej kochani relacja widziana oczami Bronki, dzięki Ci piękne za ożywienie i ubarwienie mojej relacji, wiedziałam że będziesz w tym dziele niezastąpiona

Nasza Mania głaszcząca z czułością głowę, ciekawe co sobie w tej chwili myśli ?Grażynka jak widać też w swoim żywiole
Sztuka ma wiele imion

M został na straży a ja hasam z moimi dziewczynamiBronciu kochana jedyne zdjęcie z Tobą ale tak to jest jak się jest autorem fotorelacjiMoje skromne stoisko Pani obok prezentowała piękne tkane wyroby i kwiaty robione z bibułyWłaśnie rozmawiam z Jutką, miałaś rację nie potrzebnie się martwiłam


Przepraszam Anię i Grażynkę - nie udokumentowałam Waszej obecności ale serdecznie Wam dziękuję że zechciałyście odwiedzić wystawę.

Do zobaczenia w przyszłym roku, czego życzę twórcom organizatorom i sobie