piątek, 6 lipca 2012

Zaproszenie na wernisaż

Brzmi to dość podniośle prawda? Myślę że nie do końca, nie jest też założeniem Pani Moniki Gawrylak, która swój czas i energię poświęca osobom, robiącym  coś "dla kultury i rozwoju osobistego"- podoba mi się ten zwrot więc go zapożyczyłam z zaproszenia. Nie będę się rozpisywała nad działalnością fundacji, wszelkie informacje znajdziecie na stronie  www.bycwiecej.pl

W każdym bądź razie zostałam zaproszona  i wyraziłam zgodę  na  udział w tym przedsięwzięciu.
Ale zawsze jest jakieś ale, prawda? Cóż jest warta impreza pozbawiona gości. Mam więc ogromną przyjemność zaprosić wszystkich, którzy mają czas i ochotę do odwiedzenia wystawy, lista wystawców jest długa i można ją prześledzić na stronie fundacji.
A w innej kwestii, jakiś czas temu  Justyna Łotowska z "Dobrze Mieszkaj" pokazała cudowne zdjęcia jak człowiek wspaniale może wykorzystać dobra natury, tak bardzo mnie zainspirowały że postanowiłam zaadoptować stare krzesło jako stelaż i spróbować je zadarnić, zdaję sobie sprawę że w naszym klimacie nie mam szans do uzyskania efektu zamieszczonego na blogu "Dobrze Mieszkaj" ale pokażę wam co udało mi się osiągnąć- oto dwa tygodnie wzrostu ciekawe jak będzie wyglądać pod koniec lata. .Na koniec chciałam podziękować za odwiedziny i każde słowo pozostawione pod poprzednim postem, pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
Po niedzieli ma się podobno ochłodzić, to dobrze bo zapowiada  mi się pracowity tydzień. Trzymajcie kciuki