sobota, 9 czerwca 2012

Pierwsze kroki w pisaniu?

Prawie jak przedszkolak stawiam pierwsze kroki tyle że nie w pisaniu a szyciu liter. Pamiętacie jak niedawno pisałam że moje dwie koleżanki zostały babciami w jednym dniu, dla jednej z nich przygotowałam tą okienną zawieszkę, wnuczka ma na imię Hania, więc wszystko jasne. Na szczęście Mania nie ma zupełnie czasu ani możliwości żeby zajrzeć na bloga więc z pewnością nie zobaczy tego co przygotowałam a ja będę miała trochę czasu na korekty.
Acha, więc do czego zmierzam potrzebna jest mi wasza pomoc, literki są na razie tylko przyczepione szpilkami nadal się miotam czy je przyszyć tak jak poprzypinałam czy może zawiesić, druga sprawa listewkę obszyłam materiałem, założenie jest takie że całość ma wisieć, tylko na czym czy na tych sznureczkach jak teraz czy na białych wstążkach.
       M od jakiegoś czasu stworzył sobie klub sportowy gdzie cały czas włączony jest telewizor (bo sport jest tu uprawiany na siedząco) i po kolei oglądane są wszystkie mecze tenisowe, snooker wyścigi kolarskie a teraz piłka nożna, (to oczywiście wariant letni) no cóż każdy powinien mieć jakąś pasję i móc rozwijać swoje zainteresowania, więc żeby nie przeszkadzać, a siebie nie męczyć usunęłam się na swoje podwórko i tak oto powstają te wszystkie "cuda wianki".Jakoś zamieszanie wokół mistrzostw mnie zupełnie nie obchodziło i z pewnością nie znałabym wyników dzisiejszych meczy gdyby M nie krzyczał do mnie co chwilę " szkoda że tego nie widziałaś co za akcja, słyszysz? (tak słyszę nie mam generalnie wyjścia), bramka wpadła" potem z mniejszym już entuzjazmem M oznajmił że wpadła bramka dla naszych przeciwników, stąd wiem że był remis. Na tym się jednak wieczór uniesień nie skończył bo we Wrocławiu rozpoczął się kolejny mecz tych mistrzostw i mimo że się zarzekałam i broniłam rękami i nogami przed uczestniczeniem w tym widowisku to jak widać nie jest to możliwe.A to dopiero pierwszy dzień.

Dedykuję tego posta wszystkim tym którzy mieli nadzieję że te mistrzostwa ich nie dotyczą, pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim spokoju mimo wszystko.