niedziela, 25 marca 2012

W gościnie na "Jutowym" kiermaszu

Juta z "kącika sznurka i szydełka" zamieściła informację że w Grodzisku odbędzie się w sobotę 24marca kiermasz, pogoda piękna wycieczkowa, więc z Anią z "Radziejowego Zacisza" umówiłyśmy się na wycieczkę, w odwiedziny do naszej blogowej koleżanki. Było wspaniale, dużo trzeba by pisać, to nasze wspólne drugie spotkanie, w Grodzisku spotkałyśmy jeszcze jedną naszą blogową koleżankę KasięN. Byłyśmy oszołomione ilością wystawianych rękodzielniczych prac, więc oprócz wspaniałego spotkania towarzyskiego miałyśmy możliwość oglądania i podziwiania wytworów ludzkich rąk. Prace Juty możecie obejrzeć na jej blogu link powyżej, jednak muszę Wam powiedzieć że zdjęcia nie oddają całego ich uroku. Co do podziwiania prac innych sami oceńcie.
 Orzechowy ptaszek

Wystawiały się jeszcze dwie pracownie które w sposób szczególny wywarły na nas duże wrażenie, Pracownia Ceramiki Artystycznej Marioli Janczak Tam jak sroki oglądałyśmy piękną ceramiczną biżuterię

A drugie stoisko z filcowymi torbami w folkowe wzory, niestety zdjęcia kiepsko wyszły ale chętnych do oglądania odsyłam do strony we love folk.com. Wrażeń co niemiara, wróciłyśmy do domu z zakupami i prezentami, które na okoliczność spotkania sobie sprawiłyśmy oczywiście własnoręcznie wykonanymi.
Za późno zabrałam się do zdjęć więc pokażę następnym razem.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających życząc miłego tygodnia i twórczej enegii, którą do Was wysyłam. Do miłego