czwartek, 10 listopada 2011

Kolczyki piramidki

Kolczyki wykonane z koralików w kolorze srebrnym i brązowym wykończone srebrnymi dodatkami, mogą stanowić komplet z bransoletką wykonaną i prezentowaną wcześniej wcześniej.

Zaproszenie do cukierni

Witajcie, chciałam Was dzisiaj zaprosić do fajnego miejsca w Warszawie. Moja koleżanka otworzyła przy ulicy Żelaznej 83/85 cukiernię. Cukiernia nosi nazwę IWORYA i jest kolejnym dzieckiem mojej Iwony.Mało że pieką pyszne ciasta, to można tam też kupić domowy makaron robiony przez mamę Iwony i pieczony przez nich chleb w wielu odsłonach. Tort bezowy rozpływa się w ustach a makowiec ma tyle bakalii i orzechów jak mało gdzie. Przy okazji będzie też chwalipięctwo. Mam bowiem mały udział w dekorowaniu cukierni, stoją tam bowiem moje chusteczniki, zrobiony przeze mnie stół i skrzynki, oraz dekoracje z lusterek
Jak też napisałam wcześniej to jest mój mały wkład w to przedsięwzięcie, natomiast warto jest to miejsce odwiedzić bowiem całą resztę, aranżację i wykonanie Iwona zrobiła samodzielnie. Włożyła w to multum pracy, osobistego czaru, pomysłowości i uzdolnień.

Zwróćcie uwagę na oprawę tego dużego lustra, jest ona zrobiona z masy wygładzeniowej do ścian, podobnie jak te zielone płomienie Gai.

Na targu staroci kupiła różne ramki i pomalowała je na jednolity kremowy kolor, oprawiła nimi ilustacje naszych otwockich   drewnianych Świdermajerów. Niestety nie zrobiłam zdjęć z bliska bo tego dnia już mój kręgosłup ograniczył moje ruchy, ale jest to też pretekst dla wszystkich chętnych do odwiedzenia tego wyczarowanego prze moją koleżankę miejsca. 
Zapraszam do obejrzenia pozostałych zdjęć, i do osobistych spotkań z Iwoną. Często można ją tu zastać jak w kąciku pracuje. Miła sympatyczna chętna do rozmowy.Muszę kończyć bo zaraz stracę czucie w nogach, ale i tak jest już dużo lepiej. Dziękuję Wam kochane za te słowa wsparcia pod poprzednim wpisem, Pozdrawiam i do miłego.