piątek, 14 października 2011

Broszka z gałganków

Nie jest to niestety mój wymysł, ale pomysł mi się na tyle podobał, że wypróbowałam go po swojemu. Do zrobienia broszki wykorzystałam stary sweter i apaszkę, która miała na rogu rozdarcie i nie nadawała się do noszenia. To wersja próbna ale na pewno będzie miała swoje modyfikacje i wariacje.Witam wszystkich, którzy chcą odwiedzać mnie również na łamach tego bloga, do miłego.Zapraszam do nowego bloga o tematyce biżuteryjnej
Witajcie, stało się, powstał drugi blog o tematyce biżuteryjnej, robię porządki więc wszystkie blogi które obserwowałam, a tematycznie byłe związane też przeniosłam wraz z postami. Mam nadzieję że nikogo nie pominę, praca dalej trwa więc przez kilka dni będzie zamieszanie. Mam nadzieję że dokonałam słusznego wyboru oddzielając tę część mojej radosnej działalności. Tak więc zapraszam serdecznie do:

"Niepoukładanych biżuteryjnych pomysłów" .

Tytuł dziwny, bo ja mam mnóstwo różnych pomysłów na biżuterię nie koniecznie takich całkiem normalnych ale to wszystko z czasem się wyklaruje. mam nadzieję że stopniowo będę mogła je prezentować.