poniedziałek, 25 lipca 2011

Kolejne chusteczniki

Cyba się dostatecznie naraziłam blogującym dziewczynom moimi wywodami, więc bez wymądrzania się tylko zdjęcia wrzucam . Pozdrawiam wszystkich, którzy nadal mają ochotę mnie odwiedzać.


7 komentarzy:

 1. Piękne prace. Nie wiem komu miałabyś się narazić swoim pisaniem. Ja tam bardzo lubię Twoje wywody. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Twoimi wywodami. Mam takie samo zdanie na ten temat.
  Ostatnie chusteczniki - nawet gdybym chciała przyczepic się to nie wiedziałabym do czego :) Śliczne śa!! W pierwszym nawet jednoskładnikowiec mi nie przeszkadza- aż sama nie wierzę że to piszę ;) Baaardzo pasowałb y do mojej sypialni!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie bardzo wiem o co chodzi z tymi wywodami i narażaniem się. Pisze więc to co wiem, a wiem ze Twoje kolejne prace mi się bardzo podobają. Ta z różą jest według mnie bardzo romantyczna. Ja motywy różane kocham po prostu w każdym wydaniu. Drugi chustecznik też jest śliczny. A Twoje prace zawsze są bardzo starannie wykonane. Ja mam czasami problem z podchodzeniem powietrza pod serwetkę, przez co niekiedy się marszczy. Nie mogę rozgryźć co robię źle. Może jakaś fachowa podpowiedź.Pozdrawiam cieplutko. Ania:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi chyba coś umknęło, bo nie wiem o jakie wymądrzanie chodzi. Dla mnie proszę się koniecznie!! powymądrzać i tutek z tymi szablonami zrobić!!! Koniecznie muszę tego się nauczyć, tak mi się podobają :D
  Serdeczności ślę :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana nie masz się czym martwić?Twój blog Twoje królestwo.Wolno Ci się nawet gdybyś miała ochotę powymandrzać.Chociaż kompletnie nie wiem o czym Ty napisałaś:))))))Cenię bardzo ludzi którzy mają swoje zdanie i Ty na pewno do takich należysz.No to się pomondrzyłam a teraz się pozachwycam ślicznymi chustecznikami.Bardzo mi się podobają obydwa.Są bardzo subtelne.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo delikatne i subtelne są te chusteczniki.Mam pytanie jak robisz te róże czy zdobienia?To jest jakiś szablon czy może jakaś konturówka do tego?Jak będziesz miała chwile to czekam na odpowiedź;-)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że chcecie pozostawić ślad swoich odwiedzin w postaci komentarza, każdy z nich traktuję jak wyróżnienie bo zechcieliście poświęcić swój czas i energię by go napisać.