czwartek, 30 czerwca 2011

Znowu mam problem z BLOGEREM

Od wczoraj nie mogłam się zalogować na swoim blogu, szukałam przez cztery godziny jakiejś pomocy na forach internetowych, Jakiś mądry człowiek napisał ,że może to mieć związek z przeglądarką i tak faktycznie jest. Wszystko działa jak wchodzę z Microsoft Internet Explorer, natomiast za nic na świecie nie daję rady z Mozilli od kąd weszła wesja 5, więc jak macie podobne problemy, to spróbujcie logować się z innych przeglądarek, Pozdrawiam

4 komentarze:

 1. Ja rano przez długi czas nie mogłam dodać postu. kręciło się i kręciło...Wpisywałam tytuł, etykiety, a treści za cholibkę ;)
  Ale już jest ok :) nadrobiłam stracony czas ;)))

  Dobrze wiedzieć, jak próbować w razie czego. Dziękuję za info :)
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 2. czy ja kiedyś polubię komputer ? takie to wszystko skomplikowane ....

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytam o tych wszystkich problemach blogowych to ogarnia mnie panika.W dalszym ciagu mam problemy z opanowaniem "tego wszystkiego".
  Pozdrawiam i jadę do Tykocina.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie też wciąż spotykają niespodzianki - na problemy z logowaniem pomaga usunięcie ciasteczek w przeglądarki, ale i tak wylogowuje mnie kiedy chce i potem się okazuje, że gdzieś się wpisałam a mnie nie ma, albo obserwowałam a potem, że nie.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że chcecie pozostawić ślad swoich odwiedzin w postaci komentarza, każdy z nich traktuję jak wyróżnienie bo zechcieliście poświęcić swój czas i energię by go napisać.