wtorek, 7 czerwca 2011

Jest mi smutno

Z przyczyn losowych mój wypad do Kiermusów został odwołany, trudno może innym razem. Jest mi smutno. Mam poczucie uciekającego czasu, świadomość nie załatwionych spraw. Czas na porządki...

4 komentarze:

 1. Nie bądz smutasek:)Witać tak miało być i co się odwlecze to nie uciecze:):):)Pozdrawiam cieplutko i zapraszam na candy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie smutaj się ;) jeszcze będzie wiele wspaniałych wyjazdów. A uciekającu czas..no cóż... jak mówi moja siostra - Kiedyś bylyśmy młode i piekne, a teraz - poprostu piekne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skarbie, ja też zmagam się z przeciwnościami losu i rozumiem Cię troszkę. Wiem, że chcemy żyć w uporządkowanym bezpiecznym świecie, ale niestety co jakiś czas ten porządek los musi nam zakłócić. Ważne jest by była przy tobie dobra dusza, która Cię utuli. Nie bądź więc smutna, po porządkuj więc wszystko i złap głęboki oddech. Pozdrawiam cieplutko. Ania

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana niemartw się takimi przeciwnościami losu.Wiem że ze smutkiem Ci nie do twarzy.Jeżeli tylko chcesz napewno Tam pojedziesz i to nie jeden raz.A co do uciekającego czasu to wspaniale napisała OxiGra.Z tym że Jesteś i młoda i piękna.Ato Ci pisze osoba która po 60-ce została tylko "piękna":)))))))))))
  Pozdrawiam bardzo serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że chcecie pozostawić ślad swoich odwiedzin w postaci komentarza, każdy z nich traktuję jak wyróżnienie bo zechcieliście poświęcić swój czas i energię by go napisać.